GÜMÜŞHANE AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ ZEKAİ İNAN' DAN ODAMIZA ZİYARET

07 NİSAN 2021


Gümüşhane Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Zekai İnan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret ederek, Gümüşhaneli şehitlerimizin anısına İl müdürlüğü tarafından hazırlanmış takvimi takdim etti.

Gümüşhaneli şehitlerimizi anmak ve aziz hatıralarını yaşatmak adına Gümüşhane Valiliğinin oluru ile böyle bir çalışma yaptıklarını belirten İl Müdürü Zekai İnan; ''Gümüşhane Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak Gümüşhaneli şehitlerimizi anmak ve aziz hatıralarını yaşatmak adına böyle bir çalışma yapma fikri ortay koyduk Valiliğimiz' inde oluru ile çalışmayı tamamladık ve ortaya böyle güzel bir çalışma çıktı. Sizleri de ziyaret ederek bu takvimimizi takdim etmek istedim. Bu takvim ile hem şehitlerimizi unutmamış hem de aziz hatıralarını yaşatmış olacağız '' ifadelerine yer verdi.

Ziyaretten ve bu önemli çalışmadan dolayı İl Müdürü Zekai İnan'a teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, '' Gümüşhane Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü olarak çok güzel çalışmalar yürütüyorsunuz. Şehitlerimizin anılması ve aziz hatıralarının yaşatılması adına yapılan bu güzel ve anlamlı çalışma ve nezaketiniz içinde sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınız da başarılar diliyorum'' dedi.


 

Sosyal Medyada Paylaş