ONLİNE EXPORT AKADEMİ HAK.

29 NİSAN 2021


Sayın Üyemiz,

T.C. Gümüşhane Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü?nden alınan 20.04.2021 tarih ve 00063437981 sayılı yazıda ; T.C. Ticaret Bakanlığı İhracat Genel Müdürlüğü tarafından iletilen yazıya istinaden, kadın ve genç girişimcilerimize ihracat desteklerini daha iyi anlatabilmek, onların bu desteklerimizden daha fazla yararlanmalarını sağlayabilmek, ihracat destekleri anlamında yeni ihtiyaçlar ile kadın ve genç girişimcilerimizin rekabet avantajı sağlayabilecekleri sektörleri tespit etmek, bu sayede de uluslararası rekabetçiliklerini ve e-ihracattan aldıkları payı artırabilmek, bu amaçla eğitimler vermek misyonu ile ?Kadın ve Genç Girişimciler İhracat Daire Başkanlığı" oluşturulduğu bilgisi paylaşılarak, kadın ve genç girişimcilerimize daha hızlı ve etkin hizmet verilmesinin hedeflendiği ifade edilmiştir.

İhracat Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen bu çalışmalar kapsamında, ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerimizin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla, Export Akademi Programı?nın ekte yer alan program çerçevesinde, Türkiye çapında tüm KOBİ'lere yönelik olarak 29 Nisan 2021 tarihinde saat 09:30'da gerçekleştirileceği belirtilmiştir.

Bir örneği ekte yer alan program dahilinde Zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek "Online Export Akademi Programı"na aşağıda belirtilen link üzerinden kayıt olunabilmektedir.

Link : https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_r1tIgrOiRNS2HHHQFfWIew

Üyelerimizin bilgilerine sunarız.


Habere ait döküman listesi
  DOC042921 04292021140208.pdf [ Byte]

 

Sosyal Medyada Paylaş