GTSO HEYETİNDEN REKTÖR ZEYBEK'E ZİYARET

25 HAZİRAN 2021


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, Yönetim Kurulu Üyemiz ve GÜSİAD Başkanı Arslan Murat Akçay ile GTSO Genel Sekreterimiz Lütfi Kılıç'tan oluşan heyet Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek'i ziyaret etti.

Gümüşhane Üniversitesinin Akademik Performans Araştırma Laboratuvarı(URAP) tarafından açıklanan raporda Türkiye'deki 203 üniversite arasından 100?üncü sıraya yükselmesinden dolayı duyduğu memnuniyeti ileterek, GÜ Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek 'i ve akademisyenleri bu önemli başarı için tebrik eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, elde edilen bu başarı grafiğinin aratarak devam edeceklerine olan inançlarının tam olduğunu söyledi.

Gümüşhane Üniversitenin şehrimizin marka değeri olduğunu ve şehrimize her geçen gün daha fazla değer kattığını belirten GTSO Başkanımız İsmail Akçay; ''Gümüşhane üniversitemiz tarafından elde edilen bu önemli başarılar ve kazanılan ödüller üniversitemizi ve şehrimizi eğitim görmek için daha fazla tercih edilen ve istek duyulan bir konuma taşıyor. Değerli rektörümüz bu yıl Gümüşhane üniversitemizde 18 bini şehir merkezi olmak üzere 21 bin öğrencimizi şehrimizde ağırlayacağımızı söyledi. Bu şehrimiz ve bizler için çok güzel bir haber. Ben bir kez daha başta Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim ZEYBEK'e, değerli akademisyenlerimize, idari personellerimize, gözbebeğimiz öğrencilerimize ve tüm Gümüşhane Üniversitesi ailesine alınan bu güzel başarılar ve çalışmalar için tebrik ediyor, teşekkürlerimi sunuyorum '' şeklinde konuştu.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden G.Ü Rektörü Halil İbrahim Zeybek,  ise göreve başladığı ilk günden itibaren yakın desteklerini kendisinden esirgemeyen GTSO Başkanımız İsmail Akçay ve oda yöneticilerine teşekkürlerini iletti.


 

Sosyal Medyada Paylaş