DOKAP HEYETİNDEN ODAMIZA ZİYARET

02 TEMMUZ 2021


Doğu Karadeniz Projesi Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı (DOKAP) Başkanı Hakan Gültekin, Başkan Yardımcıları Mustafa Kemal Bilgin, Şeref Demir ile İzleme ve Değerlendirme Koordinatörü Tolgahan Köken Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve beraberindeki heyete bu nazik ziyaretleri için teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve beraberindeki heyetten DOKAP tarafından şehrimizde ve bölgemizde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

DOKAP Bölgesinde Tıbbı ve Aromatik Bitki Yetiştiriciliğinin Yaygınlaştırılması amacıyla önemli bir proje yürüttüklerini ve bu proje kapsamında hazırlanan sonuç raporunu GTSO Başkanımız İsmail Akçay'a hediye eden DOKAP Başkanı Hakan Gültekin, inşallah yapılan bu çalışmalar sonucunda Gümüşhane bölgemizde tıbbı ve aromatik bitkilerin üretildiği bir merkez haline gelecek ifadelerini kullandı.

Değerli çalışmaları ve aktarmış olduğu önemli bilgiler için DOKAP Başkanı Hakan Gültekin ve beraberindeki heyete teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, Şehrimiz coğrafi konumu ve iklimi dolayısıyla çok özel bir bitki örtüsü ve floraya sahip. Şehrimizin bu doğal özelliği ile birlikte önemli bir katma değer üretecek olan flora örtüsünün ekonomiye kazandırılmasına yönelik yapılan tüm bu çalışmaların çok önemli olduğunu düşünüyorum Ben bir kez daha bu nazik ve anlamlı ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyor çalışmalarınızda başarılar diliyorum. şeklinde konuştu.


 

HABER GÖRSELLERİ
DOKAP HEYETİNDEN ODAMIZA ZİYARET

Sosyal Medyada Paylaş