GÜMÜŞHANE İL NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜNDEN 11 TEMMUZ DÜNYA NÜFUS GÜNÜ ZİYARETİ

13 TEMMUZ 2021


Gümüşhane Nüfus Müdürü Vahap Yılmaz ve Merkez İlçe Nüfus Müdürü Ruşen Kalaycı 11 Temmuz Dünya Nüfus Günü dolayısıyla Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

 11 Temmuz'un Dünya Nüfus Günü ilan edilmesinden beri 11 Temmuz'un dünya Nüfus günü olarak kutlandığını belirten Gümüşhane Nüfus Müdürü Vahap Yılmaz, ''Bizlerde farkındalık oluşturmak ve 11 temmuz Dünya Nüfus Gününün daha fazla hatırlanması amacıyla bu tür kurum ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Bu günün anısına sizlere Nüfus müdürlüğümüz kayıtlarında yapmış olduğumuz çalışma sonucunda çok anlamlı bir hediye getirdik. Bu hediyemiz sizin Nüfus müdürlüğümüz kayıtlarındaki doğum belgeniz. Ben nazik misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum' dedi.

 Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bu nazik davranışları ve anlamlı hediye için Gümüşhane Nüfus Müdürü Vahap Yılmaz ve Merkez İlçe Nüfus Müdürü Ruşen Kalaycı'ya teşekkür eden GTSO Başkanımız Akçay, Bu anlamlı ve değerli hediyeniz beni çok mutlu etti. Sizlere çok teşekkür ediyor, hayatımızla ilgili en özel anlarda hep yanımızda olan bunları kayıt altına alarak geleceğe aktarılmasında önemli bir hizmeti yerine getiren Nüfus Müdürlüklerimize ve değerli personellerinin 11 Temmuz Dünya Nüfus günlerini kutluyor çalışmalarında başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu.


 

Sosyal Medyada Paylaş