GÜSİAD HEYETİNDEN VEDA ZİYARETİ

10 AĞUSTOS 2021


Gümüşhane Sanayici ve İşadamları Derneği (GÜSİAD) Genel Başkanı Yüksel Yalçın ve beraberindeki GÜSİAD Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte GTSO Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasının kendilerinin evi GTSO Başkanımız İsmail Akçayı da kendilerinin abisi gördükleri için odamızı ziyaret etmekten her zaman büyük mutluluk duyduklarını aktaran GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın; ''Değerli başkanım Gümüşhane ziyaretimiz kapsamında sizleri daha önce ziyaret ederek istişarelerde bulunmuştuk. Yine şehrimizden ayrılmadan öncede tekrar sizleri ziyaret ederek kazanmış olduğumuz izlenimleri sizinle paylaşmak ve son bir hasbihal etmek istedik. Değerli misafirperverliğiniz için tekrar sizlere teşekkür ediyoruz'' dedi.

GÜSİAD heyetine şehrimize gösterdikleri bu yakın ilgi ve gerçekleştirmiş oldukları değerli ziyaretler için teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay; ''Sizleri şehrimizde ve odamızda ağırlamaktan her zaman büyük mutluluk duyduğumu belirtmek isterim. Gerçekleştirmiş olduğunuz ve bu önemli ziyaretler ve yapılan istişarelerin işbirliği ve koordinasyonu artırarak şehrimize önemli kazanımlar sağlayacağı düşüncesindeyim. Ben bir kez daha şehrimiz adına yapılabilecek tüm çalışmalara hazır olduğumuzu belirterek sizleri sevgi ve saygı ile selamlıyorum''  ifadelerini kullandı.


 

Sosyal Medyada Paylaş