GTSO BAŞKANIMIZ AKÇAY'DAN KOZA ALTIN'IN MASTRA ŞUBESİNE ZİYARET

16 ARALIK 2021


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, şehrimizde faaliyet gösteren Koza Altın İşletmeleri A.Ş Mastra Şubesini ziyaret ederek, İşletme Müdürü Gökhan Saral, İdari İşler Müdür Yardımcısı Malik Devran ve Alım Satım Müdürü Yakup Yıldız'dan işletme hakkında bilgi aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden İşletme Müdürü Gökhan Saral, Koza Altın İşletmeleri A.Ş Mastra Şubesinde yürütülen faaliyetler ve madenin işleyiş yapısı hakkında GTSO Başkanımız İsmail Akçay'a önemli bilgiler vererek ayrıca Koza Altın İşletmeleri A.Ş firmasının Türkiye genelindeki yürüttükleri arama ve çıkarma faaliyetlerinden bahsetti.

Maden işletmesi ve yürütülen çalışmalar hakkında vermiş oldukları değerli bilgiler için İşletme Müdürü Gökhan Saral ve diğer müdürlere teşekkür eden GTSO Başkanımız İsmail Akçay, ''Koza Altın İşletmeleri A.Ş Mastra Şubemiz şehrimizde madencilik üzerine faaliyet göstere en değerli işletmelerimizden bir tanesi. İnsana ve doğaya vermiş olduğu değer ile her zaman ön plana çıkan işletmemizin şehrimizde sağlamış olduğu istihdam ve katma değer de bizler için çok önemli. Şehrimizde üretim yapan istihdam sağlayan tüm firmalarımız bizim için çok önemli. Çalışmalarınızda sizlere bir kez daha başarılar dileyerek, insan ve çevre odaklı değerli çalışmalarınız ve göstermiş olduğunuz nazik misafirperverlik için teşekkür ediyorum'' ifadelerini kullandı.


 

Sosyal Medyada Paylaş