ÜYELERİMİZDEN GTSO BAŞKANIMIZA ZİYARET

17 ARALIK 2021


Beyzade Yemek Üretim Dağıtım Hizmetleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi Yetkilisi Ahmet ARAZ, Mehmet Baba,İnşaat,Taahhüt,Gıda Temizlik Enerji, Otomotiv, Nakliye Ticaret Sanayi Limited Şirketi Temsilcisi Cemalettin Ceylan, Kuşakkaya Konut Kiralama, Yurt İşletmeciliği Ticaret Limited Şirketi Muhasebe Müdürü Abdullah Bilgin Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret etti.

Sektörel konuların ele alındığı ve sektörlerin geleceği ve yaşanan sorunların çözümü noktasında görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette, firma temsilcileri ayrıca odamız tarafından firmalara yönelik düzenlenen eğitimler içinde GTSO Başkanımız İsmail Akçay'a teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTSO Başkanımız İsmail Akçay da Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizin talepleri ve bizlerin yapmış olduğu ön çalışmalar ile her yıl belirli bir eğitim planı yapıyor bu plan kapsamında eğitimlerimizi yapıyoruz. Bu eğitimler siz değerli üyelerimizin katılımı ile verimli oluyor, değerli oluyor. Ben sizlere göstermiş olduğunuz ilgi ve değerli ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. dedi.


 

Sosyal Medyada Paylaş