GTSO'DAN EĞİTİME %100 DESTEK

30 ARALIK 2021


İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi, Şube Müdürü Selahattin Yüzgeç ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Coşkun Okur ile birlikte GTSO Başkanı İsmail Akçay'ı ziyaret ederek, 3308 Sayılı Mesleki Eğitim Kanununda yapılan yeni düzenlemeler hakkında bilgi verdi.

Ziyarette ayrıca Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında da Eğitime %100 Destek Kampanyası dahilinde karşılıklı bir protokol imzalandı.

İmzalanan protokol kapsamında Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Gümüşhane İlimizde eğitim gören ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf ortaöğretim ile 12.sınıf seviyelerinde eğitim öğretim gören öğrencilere uygulanacak deneme sınavları için yapılacak harcamalarda kullanılmak üzere bağışta bulundu.

GTSO Başkanı İsmail Akçay'a Eğitime %100 Destek Kampanyasına vermiş olduğu değerli katkılar için teşekkür eden İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi,

''İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın desteğini her zaman yakından hissettik. Değerli başkanımın duyarlılığı ve vermiş olduğu destek bizleri her zaman ziyadesi ile mutlu etmiştir. İnşallah sizlerin desteği bizlerinde azmi ile şehrimizde eğitim gören öğrencilerimize daha güzel imkanlar sunacak ve şehrimizde başarı oranını daha üst seviyelere taşıyacağız '' dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi ye vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür eden GTSO Başkanı İsmail Akçay, karşılıklı olarak imzalanan bu protokolün şehrimize hayırlı olmasını diledi.


 

Sosyal Medyada Paylaş