ODAMIZ İLE İMPERİAL HASTANESİ ARASINDA İNDİRİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

18 OCAK 2022


Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) ile İmperial Hastanesi arasında imzalanan protokol ile odamız üyeleri ayakta muayenelerde %15, yataklı muayenelerde ise %10 oranlarında indirimli ücret ödeme imkanına kavuştu.

GTSO Başkanımız İsmail Akçay'ı ziyaret ederek İmperial Hastanesinin sunmuş olduğu sağlık hizmetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunan Kurumsal Pazarlama Yetkilisi Gül Söğüt ve TSS ve Sağlık Turizmi Sorumlusu Yağmur Narcı, GTSO Başkanımız İsmail Akçay ile odamız üyelerinin İmperial Hastanesinin sunduğu imkanlardan daha uygun faydalanabilmesi amacıyla da karşılıklı bir protokol imzaladı.

Protokol kapsamında Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlı üyelerimiz İmperial Hastanesinde ayakta olduğu muayenelerde %10, yataklı olarak almış olduğu muayene hizmetinde ise %15 oranında indirimli ücret ödeme hakkında sahip oldu. Karşılıklı olarak imzalanan protokol hakkında konuşan GTSO Başkanımız İsmail Akçay, ''Dileğimiz tüm üyelerimizin sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmeleri Ancak ihtiyaç duydukları zamanda en kaliteli sağlık hizmetini en ucuza alabilmeleri. Bu doğrultuda imzaladığımız protokolün bir nebze olsun üyelerimize, daha kaliteli ve uygun hizmet sunacağına inanıyor tüm üyelerimize sağlıklı ve mutlu günler dileyerek, protokolümüzün hayırlı olmasını diliyorum.'' ifadelerini kullandı.

Protokol kapsamında sağlanan indirimden faydalanmak isteyen üyelerimizin odamıza kayıtlı olduklarını belgeleyen üye kayıt kimliklerini veya oda kayıt belgelerini ibraz etmeleri yeterli olacak.


 

Sosyal Medyada Paylaş