GTSO BAŞKANIMIZ İSMAİL AKÇAY KARİYER ZİRVESİNDE ÖĞRENCİLER İLE BULUŞTU

09 HAZİRAN 2022


Gümüşhane Üniversitesi tarafından 6-7 Haziran 2022 tarihleri arasında düzenlenen Kariyer Zirvesi etkinlik programına konuşmacı olarak katılan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası(GTSO) Başkanımız İsmail Akçay, katılımcılara Gümüşhane Üniversitesi?nin kuruluşu için yürütülen çalışmalar ile Gümüşhane Üniversitemizin tarihsel gelişimi ve şehir olarak bu gelişim sürecine verilen destekler hakkındaki anılarını paylaşarak öğrencilerimizin sorularını cevapladı.

Gümüşhane'nin eğitim altyapısı ve eğitim iklimi bakımından ülkemizin en iyi şehirlerimizden bir tanesi olduğunun altını çizen GTSO Başkanımız İsmail Akçay, Gümüşhane Üniversitesi şehrimizin marka değeridir. Sizlerde bizlere emanet edilmiş en değerli emanetlersiniz. Sizlere en iyi imkanları sunarak eğitim öğretim hayatınızı tamamlamanız için elimizden gelen tüm çabayı da gösteriyoruz. Şehrimizin eğitim altyapısı ve eğitim iklimi bakımından ülkemizin en iyi şehirlerimizden bir tanesi olduğunu düşünüyorum. Siz değerli öğrencilerinde üniversitemizin bu imkanlarından en üst eviyede yararlanacağına olan inancım tam. Sizler içinde çok değerli bilgi ve tecrübelerin paylaşılacağı Kariyer Zirvesi 'nin hayırlı olmasını diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Zirve kapsamında öğrencilerin sorularını da cevaplayan GTSO Başkanımız İsmail Akçay ayrıca öğrencilere de hediye çeki verdi.(07.06.2022)


 

Sosyal Medyada Paylaş